Yılbaşı Çekimleri

Yılbaşı çekimleri son yıllarda oldukça ilgi çeken çekimlerin başında gelmektedir. Peki, nedir onları bu denli çekici kılan? Bir yılın bitmesinin ardından yeni bir yıla girerken çocukların mutluluklarını ölümsüz hale getirmek. Bundan daha sıcak bir yeni yıl hediyesi olabilir mi? Uzman ekibimiz ve makinelerimiz ile yılbaşı çekimlerini itina ile gerçekleştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki yılbaşı herkes için özeldir, ama çocuklar için daha da özeldir!


Yılbaşı herkes kadar özel olsa da küçük çocuklar için ayrıca önem taşımaktadır. Çünkü onlar için yılbaşı kutlama yapmak adına bir bahanedir ve biraz daha büyüdüklerinin göstergesidir. Yılbaşı için kullanılan objelerin de bu özel günü daha ayrıcalıklı ve renkli kılması, yılbaşı çekimlerini bebek ya da çocuklarınız için daha özel olarak kılmaktadır. Stüdyomuzda özel olarak hazırlanan sahnelerde yapılan bu çekimler neticesinde yılbaşının ruhuna uygun en ideal kareler yakalanmaktadır.

Stüdyoda Yılbaşı!Yılbaşı her zaman renkli olması ve insanlara ayrı bir yakınlık kurmalarını sağlamak adına özenli bir şekilde kutlanması gerekir. Yılbaşında aile üyeleri arasında bir yakınlık kurulur ve aynı zamanda yeni bir yılın gelmesinden ötürü de heyecan duyulur. Bu sıcaklık ve heyecan havası içerisinde bebekler çok daha özel duygulara girebilirler. Çünkü onlar için bu dönem, bir yılın geride kalması kadar kendilerinin de büyümeleri anlamına gelmektedir. Artık her geçen gün büyümekte ve yeni bir yaşama girmektedirler. Böylesi özel duygular içindeyken anne ve babalar, bebeklerinin bu özel duygularını ölümsüz yapmak isteyebilirler. Onların bu çabası bebekleri için de en güzel yılbaşı hediyesi olacaktır. Stüdyomuzda bebekler için sunduğumuz özel çekim alanları ile bebeklerinizin en doğal hallerini yılbaşı konsepti içerisinde gerçekleştiriyoruz. Onların yeşil, kırmızı ve beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu bir karede görüntülerini kaydetmek, sevimliliklerini daha da öne çıkarıp ortaya hoş görüntülerin çıkmasına neden olmaktadır. Stüdyomuz tarafından sunulan obje, kıyafet, aksesuar gibi ekipmanlar sayesinde en yetkin fotoğraf makineleri ile yaptığımız bu uzman yılbaşı çekimleri ile bebeğinizi siz bile tanıyamayacaksınız. Aynı zamanda bebekler için zararlı olabilecek hiçbir ekipman ya da aksesuar, obje ve benzerinin de kullanılmadığını belirtmek gerekmektedir. Bebeklerin yaşları gereği pek çok duruma karşı korumasız oldukları göz önünde tutulursa, onların sağlıklarının hiçbir zarar görmemesi adına hijyen kurallarına uygun, sağlıklarına engel teşkil etmeyecek bir ortam hazırlanmaktadır. Eğer yılbaşı çekimlerinizi yılbaşına yakın bir zamanda yaptıracaksanız havaların da soğuk olmasını göz önünde tutarak hiçbir şekilde üşümemeleri ya da soğukluk kapmamaları için gerekli olan sıcaklık temin edilmektedir.

Bize Hemen Ulaşın :) 0 546 409 40 84