Yeni Doğan Çekimleri

Yenidoğan çekimleri her annenin ve babanın çok istediği, bebeklerinin bu masum anlarının ölümsüz olmalarını talep ettikleri özel çekimlerdir. Yeni doğan çekimlerini stüdyomuzda ya da hastanede itina ile yaptığımızdan ötürü yıllardır bu alanda en çok talep almaktayız. Öyle ki hastanelerde geçirilen anlar, bizler için bir çocuğun daha dünyaya gelmesinin ayrıcalıklı mutluluğunu yaşamamıza neden oluyor. Bu işi severek yaptığımız için, böylesi güzel anlarda mutluluğu ölümsüzleştirmek için profesyonel makinelerimiz ve kadromuz ile hizmet veriyoruz!


Bebeğinizin dünyaya gelmesi oldukça önemli bir andır. Aylarca bugünü beklemişsinizdir ve nice zorluklar sonucunda bebeğiniz dünyaya gelmiştir. Bu esnada tüm zorluklara rağmen o kadar sevimli ve içten gözükür ki çekilen bütün zorluklar son bulur. Onun bu sevimli hali en soğuk insanların bile yumuşamasına neden olacaktır. Ancak bebekler çabuk geliştikleri için bu hali kısa süre içerisinde geçebilecektir. Onun böylesi bir sevimliliğini ve dünyaya geldiğinde nasıl göründüğünü unutmamak, ölümsüz kılmak adına yeni doğan çekimleri stüdyomuz tarafından özenli bir şekilde yapılmaktadır. İster stüdyoda ister evde isterseniz hastane koşulları altında gerçekleştirilen bu çekimlerde, bebeğinizin tüm sevimliliği fotoğraflara yansıtılmaktadır.

Yeni Doğan Çekimlerinin Ayrıcalığı Nedir?Yeni doğan çekimleri son yıllarda artış gösteren ve çiftlerin bebeklerinin dünyaya geldiğinde nasıl göründüğünü ölümsüz kılmalarına adına yaptırdıkları çekimdir. Bu çekimler sayesinde bebeğinizin doğmasından itibaren bir daha unutulmayacak pozlar verir sizin de bunu sonsuza değin saklamanız mümkün olur. Ancak yeni doğan bebeğin fotoğrafını pek çok şekilde çekmek mümkün iken neden bir uzman yardımı almanız gerektiği bu noktada önemli olabilir. Çünkü uzman fotoğrafçı ile çalışmak hem bebeğin sağlığı hem de doğal çekimler açısından önemlidir.

Bir fotoğrafın asıl güzelliğini doğal bir havanın yakalanması sağlamaktadır. Bu doğal havayı ise temin eden fotoğrafçının yeteneği ve özellikleridir. Eğer bebeğin fotoğraflarını kendiniz çekmek isterseniz fotoğraf bilginizin olmaması yüzünden doğal havayı yakalamanız oldukça zor olacaktır. Üstelik stüdyomuz tarafından temin edilen obje, kıyafet, aksesuar gibi imkânlar sayesinde yeni doğan çekimleri başka bir havada gerçekleştirilmektedir. Gerekli konseptin oluşturulması ve bu kare içerisine bebeğinizin tam bir doğallık ile oturtulması bizim önceliğimizdir. Üstelik fotoğraflarda ışık oldukça önemlidir. Bir fotoğrafın asıl değerini ışık kullanımı tayin edecektir. Ancak yeni doğan bebekler ışığa karşı son derece hassas olabilecekleri için flaş yerine doğal ışık kullanmak önceliğimizdir. Bu sayede hem bebeklerin sağlığına karşı bir risk oluşmamakta hem de daha içtenlikli fotoğraflar hazırlanabilmektedir. Ayrıca sağlık koşulları için de son derece elverişli olan ekipmanlarımız sayesinde herhangi bir sağlık riski oluşmadan fotoğraflarınız çekilmektedir.

Bize Hemen Ulaşın :) 0 546 409 40 84