Konsept Çekimler

Özel olarak hazırladığımız konseptler ile çocuklarınızın unutulmaz anlara sahip olmalarını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü yılların verdiği özel deneyim ve çocuklar ile son derece iyi bir şekilde anlaşabilmemiz adına bu işi özenli ve keyifli bir şekilde yapmaktayız. Onlar için özel olarak hazırlanan stüdyolarda konsept çekimlerini gerçekleştirirken bir taraftan da onların dilinden anlıyor ve ne istediklerini biliyoruz.


Bebeklerin sevimliliği herkesin hoşuna gider. Ancak onların bu tatlı anlarını ortaya çıkarmak adına konsept çekimler yapılması daha da önem taşımaktadır. Bebeklerinizin hayal gücü oldukça geniş olduğu ve yetişkin insanlardan tamamen farklı çalıştığı için onlara en uygun olacak konseptler tarafımızdan sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz konseptler sayesinde bebeğinizin tatlılığı bir nebze daha ortaya çıkacak ve ayrıca kendilerini özel hissetmeleri sağlanacaktır.

Konsept Çekimleri Özellikleri Nedir?Tamamen bebekler için hazırladığımız stüdyomuzda bebeklerin rahat etmeleri için gerekli tüm şartları temin etmekteyiz. Onların rahat etmeleri ve huzurlu olmaları doğal fotoğrafların çekilmeleri için de önem taşımaktadır. Eğer fotoğraf çekimi sırasında bir huzursuzluk duyarlarsa bu durum güzel fotoğrafların çekilmesinin önüne geçtiği için stüdyomuzda rahat etmeleri adına tüm koşullar sunulmaktadır. Özel olarak hazırlanan fonlar, objeler, eşyalar, kıyafetler ile bebeğinizi konsepte uygun bir forma sokmamız oldukça kolaydır. Dilerse bir prenses olabilir ya da bir orman hayvanı! Tamamen sizin öncelikleriniz ve bebeğinize yakışacak durumlardan hareketle hazırlanan bu konsepte erkek ve kız bebekleri için en ideal ortam sağlanmaktadır.

Fotoğraf çekimlerinde bilindiği üzere açıların ve ışığın doğru bir şekilde ayarlanması oldukça önemlidir. Hem fotoğrafın doğal çıkması hem de pozu verenin yüzünün öne çıkması için gerekli olan bu durumda, gerekli olan tüm altyapıyı sunduğumuz için fotoğraflar son derece profesyonel ve nitelikli bir görünüm arz etmektedir. Aynı zamanda bebeğin sağlığı da önemli olmasından ötürü sağlık koşullarına tamamen uygun olan, bebekler düşünülerek hazırlanmış bir stüdyomuz bulunmaktadır. Isı dengesinin sabit tutulduğu ve onların canlarının da sıkılmasını engellemek adına oyun alanının bulunduğu stüdyomuzda sizler ikram içeceklerinizi içerken bebeğinizin en doğal hallerini içerecek konsept çekimlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu zamana kadar geniş bir alanda verdiğimiz hizmetleri görmek isterseniz örnek fotoğraflara bakabilir, olumlu dönüşleri görebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi herkes yapıyor olsa da bir kompozisyon dahilinde fotoğraf çekimi uzmanlık gerektirmektedir. Alanında yıllarca verdiğimiz hizmet kapsamında en nitelikli konsept fotoğrafları bebeklerinize sunmaktayız. Onların bir masal kahramanı, sevimli bir hayvan, astronot, doktor ya da tehlikeli bir sürücü olarak görmek için bu fotoğrafları siz de deneyin.

Bize Hemen Ulaşın :) 0 546 409 40 84