Doğum Günü Çekimleri

Doğum günleri herkes için önemli olsa da bebekleriniz için ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü doğum günleri onların dünyaya geldikleri günleri hatırlamak ve etraflarından da ayrıca bir ilgi görmeleri bakımından önem taşımaktadır. Onların bu özel günlerini farklılaştıracak bir eylem de doğum günü çekimleri yapmaktır. Özenli bir şekilde yaptığımız ve büyük beğeni toplayan doğum günü çekimleri sayesinde bebeğinizin bu eşsiz anı ölümsüzleşir ve sevimliliği hep göz önünde olur.

Doğum Günü Çekimi Yaptırmanın ÖnemiDoğum günleri özel günler olduğu için bu çekimlerin uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önem taşımaktadır. Aksi halde bebeğinizin bu özel anını doğru bir şekilde yansıtma imkanınız oldukça kısıtlı olabilir. Stüdyomuzda ya da dilerseniz ev ortamında yapılacak doğum günü çekimlerinde en özel anların yansıması adına nitelikli çekim teknikleri yapmaktayız. Obje, aksesuar, kıyafet gibi nesnelerin temin edilmesi ile özel bir konsept oluşturmaktayız. Dilerseniz bebeğiniz pastayı büyük bir iştah ile ağzına götürürken dilerseniz rengarenk ışıkların altında sevimliliğini, tatlılığını öne çıkaracak pozlar verebilir. Ayrıca bünyeleri hassas oldukları için stüdyo çekimlerinde doğal ışık kullanılmakta ve sağlık koşulları için de elverişli bir ortam yaratılmaktadır. Bağışıklık sistemlerinin çabuk dış koşullardan etkilenebileceği göz önünde tutularak ısı dengesi sürekli sabit tutulmakta, kullanılan eşyalar ise devamlı olarak hijyen koşullarına uygun halde hazırlanmaktadır. Onların hoşlarına gidecek şekilde, uzman ekipmanlar ile gerekli olan koşullar sağlanmaktadır. Doğum günü çekimlerinizi;
• Doğum günü hazırlıkları sırasında,
• Kutlama yapılacak mekanın hazır hale getirilmesi aşamasında,
• Hazırlıkların bitmesinden sonra,
• Doğum günü pastası ve misafirler eşliğinde,
• Partiye katılmış diğer davetliler arasında

Doğum Günü Çekimlerinizi Nasıl Yapıyoruz?Doğum günü çekimlerinizi tamamen özel yöntemlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Bir doğum gününü en özel kılacak durumlardan birisi, onun fotoğraflarının da güzel olacağını bildiğimizden ötürü, bizleri bu mutlu gününüzün kalıcı olması için tercih edebilirsiniz. İsterseniz stüdyomuzda özel ikramlarımız eşliğinde çekimleri bekleyebilir ve bu esnada keyifli vakitler de geçirebilirsiniz. Üstelik sadece siz değil, çocuklarınız da stüdyomuzda sunduğumuz eğlenceler sayesinde güzel ve unutulmaz vakitler geçirebilirler!

Bize Hemen Ulaşın :) 0 546 409 40 84