Paketler


Yeni Doğan Çekimleri

Yenidoğan çekimleri her annenin ve babanın çok istediği, bebeklerinin bu masum anlarının ölümsüz olmalarını talep ettikleri özel çekimlerdir. Yeni doğan çekimlerini stüdyomuzda ya da hastanede itina ile yaptığımızdan ötürü yıllardır bu alanda en çok talep almaktayız. Öyle ki hastanelerde geçirilen anlar, bizler için bir çocuğun daha dünyaya gelmesinin ayrıcalıklı mutluluğunu yaşamamıza neden oluyor. Bu işi severek yaptığımız için, böylesi güzel anlarda mutluluğu ölümsüzleştirmek için profesyonel makinelerimiz ve kadromuz ile hizmet veriyoruz!


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Yılbaşı Çekimleri

Yılbaşı çekimleri son yıllarda oldukça ilgi çeken çekimlerin başında gelmektedir. Peki, nedir onları bu denli çekici kılan? Bir yılın bitmesinin ardından yeni bir yıla girerken çocukların mutluluklarını ölümsüz hale getirmek. Bundan daha sıcak bir yeni yıl hediyesi olabilir mi? Uzman ekibimiz ve makinelerimiz ile yılbaşı çekimlerini itina ile gerçekleştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki yılbaşı herkes için özeldir, ama çocuklar için daha da özeldir!

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Konsept Çekimleri

Özel olarak hazırladığımız konseptler ile çocuklarınızın unutulmaz anlara sahip olmalarını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü yılların verdiği özel deneyim ve çocuklar ile son derece iyi bir şekilde anlaşabilmemiz adına bu işi özenli ve keyifli bir şekilde yapmaktayız. Onlar için özel olarak hazırlanan stüdyolarda konsept çekimlerini gerçekleştirirken bir taraftan da onların dilinden anlıyor ve ne istediklerini biliyoruz.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Doğum Günü Çekimleri

Doğum günleri herkes için önemli olsa da bebekleriniz için ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü doğum günleri onların dünyaya geldikleri günleri hatırlamak ve etraflarından da ayrıca bir ilgi görmeleri bakımından önem taşımaktadır. Onların bu özel günlerini farklılaştıracak bir eylem de doğum günü çekimleri yapmaktır. Özenli bir şekilde yaptığımız ve büyük beğeni toplayan doğum günü çekimleri sayesinde bebeğinizin bu eşsiz anı ölümsüzleşir ve sevimliliği hep göz önünde olur.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Bize Hemen Ulaşın :) 0 546 409 40 84