Hakkımızda

Eskişehir Bebek Fotoğrafçısı

Eskişehir’de bebek fotoğrafları firması olarak öne çıkan stüdyomuz bebeklerinizin için özel anlar sunmakta ve onların kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır. Fotoğrafçılık her ne kadar zor bir alan olsa da bebek fotoğraflarının çekimi daha da özel bir uzmanlaşma gerektirmektedir. Çünkü bebekler çoğu zaman fotoğraf çektirmeye yanaşmazlar ya da çekilen fotoğraf esnasında birden pozisyonlarını değiştirerek fotoğrafın iyi çıkmamasına neden olurlar. Ancak uzun zamandır bebek fotoğrafları çekimi yaptığımız için artık bebeklerin dilinden çok iyi anlıyor ve onların ihtiyaçlarına göre davranıyoruz.

Stüdyomuzda bebeklerin herhangi bir sağlık sorunu yaşamamaları ya da bağışıklık sistemleri nedeniyle hastalık kapmamaları adına ısı sürekli sabit tutulmaktadır. Aynı zamanda kullanılan malzemeler devamlı olarak hijyen koşullarına uygun hale getirilmektedir. Ayrıca bebeklerinizin stüdyoda canlarının sıkılmaması adına da oyun alanımız mevcuttur.

Fotoğraf çekimlerinde bir diğer sorun ise uygun kompozisyonun yaratılamamasıdır. Uzman fotoğrafçımız sayesinde gerekli olan konsept ne ise ona en uygun kare hazırlanmaktadır. Özellikle geniş bir yelpazeye yayılan aksesuar ve objelerimiz nedeniyle hangi konsept istenirse istensin onlara uygun olacak imkânları rahat bir şekilde sunmaktayız. Bebek fotoğrafçılığı üzerine pek çok sertifika sahibi olan stüdyomuz, bebeklerinizin ihtiyaçlarını gözeterek hizmet vermektedir.Üstelik sadece stüdyoda değil, talep halinde örneğin yeni doğan çekimleri kapsamında hastanede, ya da doğum günü kapsamında evde de profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti sunulmaktadır. Bebeklerinizin sevimliliklerini öne çıkarmak adına farklı alanlar altında sunmuş olduğumuz fotoğrafçılık hizmeti, onların sevimliliklerini ölümsüzleştirmek adına oldukça önemlidir.

Bebekler için özel günler, yetişkinler kadar önemlidir. Onların bilinçaltında bu özel günler yer edinir ve kendi zihinlerinde bu günleri ayrıcalıklı bir yere oturturlar. Bu kapsamda yılbaşı, doğum günü, özel konsept çekimler ile bebeğinizin tüm özel günlerinde özveri ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca konsept çekimleri kapsamında bebeğinizin önceliklerine önem vererek kendiniz de çekilecek atmosferi yaratabilirsiniz. Onu çeşitli kılıklar içinde görmek sevimliliğini arttıracağı gibi anne baba olarak sizler için de bebeğinize hoş bir hediye vermenize neden olacaktır.

Bu arada bebeklerin doğmuş olmaları gibi bir zorunluluk belirlemediğimizi belirterek, onların doğmadan önceki hallerini de yani anne karnında olan hallerini de çekimlerimize dahil ettiğimizi bildiririz.


Stüdyomuz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, bu zamana kadar stüdyomuzun büyük bir ilgi gördüğünü ve her gelen tarafından beğenildiğini belirtmek isteriz. Çünkü gerek yeni doğan çekimlerinde uzun yıllara varan tecrübemiz, gerekse çocukların dilinden anlamamız ile onlarla çok iyi anlaşıyoruz. Diğer yandan ise stüdyomuzda ikramlar eşliğinde hem ebeveynlerin hem de çocukların hoş vakit geçirmesini de sağlıyoruz!


Her türlü görüş ve önerileriniz, fiyat bilgisi almak adına;

Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad.(Doktorlar) No:61/8 (Acıktım Kafe Üstü) Tepebaşı / Eskişehir

adresini kullanabilir ya da 0546 409 40 84 numaralı telefondan iletişim sağlayabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın :) 0 546 409 40 84